Açıköğretim fakültesi

warning: Creating default object from empty value in /home/aofgiris/domains/aofgiris.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

AÖF Büro İletişim Hizmetleri

AÖF Bürolarının Adres ve Krokileri - Anadolu Üniversitesi

AÖF Büroları, öğrencilerimizin bazı işlemlerini Eskişehir'e gelmeden yapabilmelerini sağlamaktadır. Büroların illere göre adres, telefon numaraları ve krokileri aşağıdadır. Bürolarımızın çalışma saatleri ihtiyaca ve bölgenin özelliğine göre Dekanlıkça değiştirilebilir veya farklı olarak düzenlenebilir. Bu düzenlemeler bürolarda ilan edilir.

Tüm AÖF Büro Adreslerine Ulaşmak için Buraya Tıklayınız

Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosunu 444 10 26 nolu telefondan arayabilirsiniz. 444 10 26 nolu telefonu İstanbul ve Eskişehir’den arayan öğrenciler Açıköğretim Öğrenci Bilgilendirme Merkezi (Eskişehir) ile görüşeceklerdir.

İletişim Bilgileri

2017 AÖF'de Hangi Bölümler Var?

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ bünyesinde toplam 3 fakülte ve 20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programları olarak ikiye ayırırsak;

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ bünyesinde toplam 3 fakülte ve 20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programları olarak ikiye ayırırsak;

Anadolu üniversitesi bünyesinde toplam 3 fakülte ve 20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programlarının tam listesi aşağıdadır.

Açık Öğretim Üniversitesi Bölümleri:

Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları 4 yıllık Bölümler:

Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümü
Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü
Açıköğretim Fakültesi Maliye Bölümü
Açıköğretim Fakültesi İktisat Bölümü
Açıköğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü

Açıköğretim Sınavlarına Yurt Dışından Girebilir miyiz?

AÖF Öğrenci Girişi için Tıklayınız

AÖF Sınavlara yurt dışında katılabilir miyiz? Fakültemizin sınavları yurt içinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yapılmaktadır. Öğrenciler yurt içinde hangi ilde kayıtlı ise o ilde sınavlara katılabilirler. Yurt dışında sınava girmeleri mümkün değildir.

Kaynak: anadolu.edu.tr

AÖF Akademik Danışmanlık Dersleri Ne Zaman Başlayacak 2017-2018?

Anadolu Üniversitesinin Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakülteleri öğrencilerine yönelik yüz yüze Akademik Danışmanlık Derslerinin Güz Dönemi'nin, tüm yurtta ve Eskişehir'de Kasım 2017 günü başlayıp, Ocak 2018 günü sona ereceği bildirildi.

AÖF'de Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Telaşı Başlıyor

AÖF Kayıt Yenileme Kılavuzu İndirmek için Tıklayınız

AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri için Tıklayınız

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde öğrenim gören öğrenciler, başlayan kayıt yenileme işlemlerinin telaşına düştü.

Yaklaşık 1,5 milyon öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi'nde bahar dönemi hazırlıkları başlıyor. Güz döneminin gerçekleşen sınavlarla bitmesinin ardından öğrencilerde AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri telaşı sardı.

Sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

İçeriği paylaş